Kolejny sezon za Nami :)

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

 

Podsumowując sezon 2018 nie sposób rozpocząć od podziękowań dla naszego wspaniałego teamu, który wzbogacił się o kilku fajnych ludzi. Osoby te cały sezon były blisko nas, wspierając, oraz integrując się z nami na różnego rodzaju zasiadkach, imprezach, czy też zawodach.  Ilość zdobywanych pucharów, zdobytych miejsc na podium napawa nas wielką dumą i optymizmem przed kolejnym sezonem.  Konsolidacja wewnątrz grupy jest coraz bardziej zauważalna i podejście zarówno do karpiowania jak i innych kolegów i koleżanek z drużyny coraz bliższa naszemu sercu.

Podziękowania należą się również naszym partnerom biznesowym z którymi współpracujemy wiele lat, jak i sponsorom naszych imprez organizowanych nad wodą, które z roku na rok cieszą coraz większa popularnością, a mianowicie: Orient Rods, Steel Carp, Rurek.eu z Lubonia, oraz Centrum Wędkarskie  Maniak Leszno, Centrum Wędkarskie WIK.

Nasi partnerzy medialni jak Karpiostrada, Łowcy Mazowsze, oraz Świat Karpia także byli z Nami przez cały sezon 2018.

No i wspaniali właściciele i gospodarze łowisk z którymi mamy przyjemność współpracować jak najdłużej: Samsieczno, Chojnica, Dobro Klasztorne, Ferdynandów Pęczniew.

Klienci, klienci i jeszcze raz klienci, którzy zasypywali nas swoimi zdjęciami i relacjami z owocnych zasiadek w całej Europie.

Wam wszystkim dziękujemy za cały sezon 2018 i mamy nadzieję, iż będziecie z Nami w przyszłym roku również i jeszcze dłużej…

Co szykujemy na sezon 2019?

Nowości będzie niewiele, bo dodajemy jeden smak w linii metody, oraz dwa nowe pokarmy w płynie. Jednakże w testach od ubiegłego sezonu jest wiele nowych pozycji, wiele nowych rozwiązań, które będą i w tym sezonie sprawdzane na wodach całej Europy i poddawane różnego rodzaju testom czy to na zawodach, czy na prywatnych zasiadkach. Będziemy chcieli się dzielić tym testowanym towarem z naszymi teamowiczami, partnerami biznesowymi, jak i najlepszymi klientami. Każdy będzie miał okazje sprawdzić nowy towar i wypowiedzieć się o jego wadach i zaletach 🙂

W sezonie 2019 będziemy koncentrować uwagę nie tylko na testach, ale i na uczestnictwie w różnego rodzaju zawodach, które to są doskonałym placem do weryfikacji umiejętności i skuteczności nie tylko towaru jak i wiedzy nabytej. Chcemy doskonalić swoje umiejętności i podnosić je na coraz wyższy level każdego sezonu. Zacieśnić współpracę z łowiskami, jak i nawiązać nowe kontakty.

Mamy tez w planach wiele nowych projektów, które są póki co owiane tajemnicą, ale myślę iż na Rybomani w Poznaniu pewien rąbek tej tajemnicy zostanie uchylony przed szerszą publicznością.

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, nie tylko aby zapoznać się z artykułami które będziemy mieli w ofercie, ale na zwykłe pogaduchy przy kawie na które zawsze mamy czas i jesteśmy otwarci.

Zapraszamy wszystkich do współpracy, kontaktu i otwarcia na nowe horyzonty 🙂

 

 

Do zobaczenia nad wodą…..

 

 

 

 

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram