Junior Team


Bartek – Student – „Wydział Marketingowy”

Bartek karpie łowi od 5 lat z większymi i mniejszymi sukcesami, czyli jakby nie licząc 1/3 swojego życia. Większość wolnego czasu spędza oczywiście nad wodą co dla nas jako teamu jest bardzo zadowalające. Kiedy nie ma Bartka nad wodą, wówczas siedzi w ciepłych, domowych zakamarkach i kręci przypony dla siebie i nie tylko. Uważa, że dobry przypon jest najważniejszą częścią karpiowego zestawu, więc zwraca na niego największą uwagę. Takie podejście do tematu zdecydowanie się mu opłaciło, gdyż zarówno w kategorii Amur jak i Karp może poszczycić się rekordami powyżej 20 kg. Jak sam mówi, najlepiej czuje się na „wodach dzikich”, gdzie nie wie co może zassać jego przynęte. Dźwięk sygnalizatora na takiej wodzie np. o 1 w nocy potęguje emocje i wyzwala zastrzyk adrenaliny trudny do opisania. Jego łowienie polega w większości na technice wywózkowej, gdzie bez środka pływającego hol jest niemożliwy. Aczkolwiek również stara się łowić trochę z rzutu aby urozmaicić i uprzyjemnić sobie tę dziedzinę wędkarstwa.

2019

– I miejsce – VI puchar masterclass – Wilga wodna kraina

2020

–  I miejsce – puchar salonu wędkarskiego WIK + Big Fish

2021

–  II miejsce w sektorze – Mistrzostwa Polski Juniorów – łowisko Wygonin – eliminacje do European Carp Championship for Juniors 2022 + Big Fish zawodów


Wiktor – Student – „Wydział Marketingowy”

Wędkuje od 5 roku życia. Tą pasją zaraził go tata, z którym obecnie zgłębia tajniki karpiowania. Z roku na rok ulepsza swój kunszt i daje temu dowód pięknymi zdjęciami.

 

 

 

 

 

2021

–  II miejsce w sektorze – Mistrzostwa Polski Juniorów – łowisko Wygonin – zakwalifikowanie się do European Carp Championship for Juniors 2022

2022

–  IV miejsce – European Carp Championship for Juniors 2022 – Katlov, Czechy


Igor – Student – „Wydział Sportowy”

Igor aktywnie łowi  od momentu jak skończył 4 lata. Wędkuje z całą rodziną, lecz największą frajdę daje mu udział w zawodach karpiowych. Startuje wspólnie z tatą, gdzie dzielnie znosi trudy karpiowego hobby i pogodowych warunków. Uczestnik wielu szkółek karpiowych, podczas których zgłębiał tajniki karpiowania i otaczającej nas przyrody. Nie jest mu obca metoda rzutowa jak i wywózka. Mając 6 lat złowił samodzielnie 16 kilogramowego suma na kulkę proteinową. Na słowo zasiadka karpiowa staje na baczność i nic innego się dla niego nie liczy. Obecnie rekord życiowy tego młodego adepta wynosi 25,91 kg. Imponujące!!

 

 

2018-2021 r. uczestnik szkółki karpiowej z REKINAMI.

2019

Otwarte spotkanie młodych karpiarzy Malina II.

–  II miejsce w III zawodach SPINA TO RODZINA

2021

– I miejsce V Puchar Kościana – łowisko Jerzyn + pierwsza ryba zawodów.

2022

– I miejsce w sektorze – VI Wojna Karpiowa – łowisko Jerzyn

– I miejsce – IV Zawody Karpiowe Spina to Rodzina, łowisko Szmaragdowy Staw