Torba Anaconda Freelancer Survival Carrier L

 • Torba Anaconda Freelancer Survival Carrier L
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Torba termoizolacyjna, która możne być używana również jako klasyczna torba transportowa. Ścianki działowe z rzepami pozwalają na swobodną organizację wnętrza. 5 zewnętrznych kieszeni zapewnia miejsce na niezbędne przybory.

 • wymiary zewn. (dł x szer x wys): 65 x 36 x 35 cm
 • zawartość:
  2 talerze i 2 x sztućce
  2 serwetki
  1 deska do krojenia
  solniczka i pieprzniczka
  2 termokubki i 2 kubki
  2 łyżeczki
  1 ręcznik
 • specjalny system termoizolacji
 • wodoodporna
 • wykonana z 600 D
 • Funkcjonalność
 • Wygląd
 • Cena
 • Jakość/cena
4.9

Opinia:

Torba izolacyjna firmy Anaconda, model Freelancer jest torbą bardzo praktyczną, dużą i w pełni spełniająca potrzeby każdego karpiarza odnośnie zapakowania i przechowywania artykułów spożywczych.

Bardzo ładny design, wyróżnia tę torbę na rynku, a jej praktyczność daje realne zadowoloenia w trakcie jej użytkowania. Wyposażona jest w praktyczne kieszonki, przegródki, oraz to co niezbędne na każdej zasiadce karpiowej – zestaw kuchenny wraz z sztućcami, kubkami, a nawet deseczką do krojenia i ściereczką. Model ten różni się od poprzedniego (Carp survical Bag) designem – elementy moro w stylistyce materiału, oraz wielkością kieszeni górnej zewnetrznej, która zaprojektowana jest na całości klapy górnej, a nie tylko w jej środkowej, wyodrębnionej części jak w poprzednim modelu. Tylko te elementy wyróżniają te dwa rodzaje toreb, Pozostałe elementy jak kieszenie, czy tez wyposażenie w akcesoria kuchenne jest takie same. Wersja opisywana przez nas tutaj jest trochę droższa. Czy warta przepłacenia? na to pytanie klienci musza sobie sami odpowiedzieć. Jedna i druga wersja jest praktyczna a różny design odpowiada większej liczbie osób.

Co do praktyczności torby, bo to jest najważniejsze. Ze względu na jej pojemność, ilość termoizolacyjnych przegródek na rzepy w głównej komorze pakującej, daje naprawdę duże możliwości umieszczenia różnego typu spożywki, odseparowanej od siebie. Właściwości termoizolacyjne są na dobrym poziomie, aczkolwiek aby porównać to z innymi tego typu torbami na rynku, należałoby przeprowadzić próbę w tych samych warunkach atmosferycznych i na tych samych produktach spożywczych, czego niestety ze względu na realność eksperymentu nie byliśmy w stanie przeprowadzić. Materiał z którego wykonana jest torba jest trwały i mocny. Zamki otwierają się płynnie i po niecałym roku użytkowania nie pękają suwaki (co u Anacondy bywa czasami niestety minusem).

Jako użytkownicy tej wersji jesteśmy zadowoleni z jej praktycznych rozwiązań i spełniania oczekiwań, względem ochrony naszej żywności przed negatywnymi skutkami działania warunków atmosferycznych. Możemy z całym sercem polecić te torbę wszystkim karpiarzom, zamierzającym wyruszać na te dłuższe jak i krótsze zasiadki.

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram