Tripod Anaconda Magic Pod

  • Tripod Anaconda Magic Pod
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Wysokiej jakości tri pod ze stali szlachetnej i aluminium. W komplecie estetyczny pokrowiec z mocnego podwójnego materiału z wewnetrznym wypełnieniem- jakośc znana z kolekcji bagazów Sanger -Anaconda. Waga: ok 4,5 kg. Możliwość ustawienia wędzisk do kąta 90 stopni. W komplecie 2 buzzer bury na 3 wędziska. Parametry: Maksymalny rozstaw buzzer burów: 145 cm. Szerokość pojedynczego buzzer bura: 41 cm. Wysokość głowicy: 96cm. Maksymalna długość nogi: 90cm. Jedyny tri pod w tym przedziale cenowym z możliwościa regulacji wysokości i możliwością obracania- dzięki ruchomej głowicy.

 

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
1.5

Opinia:

Dwa pozytywy zauważone podczas użytkowania tego tripoda to jego wygląd i waga. Wszystkie inne cechy tego sprzętu można zaliczyć na duże: NIE! Po pierwsze, to co powinno być zaletą, czyli maksymalny rozstaw buzzer burów staje się wadą po rozsunięciu na maksymalną odległość, gdyż tripod ma tendencje do wyginania się w łuk w związku z zastosowaniem lekkich materiałów konstrukcyjnych. Dociski skręcające łatwo się łamią, gdyż wykonane są ze słabej jakości plastiku i aby ustawić te delikatną konstrukcje w miarę stabilnie, należy użyć sporej siły, czego niestety nie wytrzymują wspomniane dociski. Poza tym regulacja długości rozstawu buzzer burów jest również kiepsko zaprojektowana , i po krótkim czasie pierścienie dokręcające elementy konstrukcji wyrabiają się i nie można ich już dokręcić do końca, co wiąże się z utratą stabilności wędek. W rezultacie otrzymujemy wygięty w łuk triumfalny tripod, który przy każdym podniesieniu wędki przechyla się na obciążoną stronę, zmuszając nas do przytrzymywania i regulowania całości. Na zasiadkach większość wędkarzy woli koncentrować się na czymś innym niż zabawa z ustawianiem „podpórek” w pionie.

Za tę cenę na rynku znajdziecie zdecydowanie lepsze produkty. Plusem w tym wszystkim jest podejście do reklamacji firmy Sanger, która nie neguje tych wad, co daje do myślenia, że te defekty są częstym zjawiskiem, z którego producenci zdają sobie sprawę. Jednak to za mało, aby móc polecić ten produkt wędkarzom.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram